Влак пламна в лондонското метро

За щастие няма пострадали пътници, всички са излезли навреме

по статията работи: iNews.bg | 11.08.2017 | 15:04
Влак пламна в лондонското метро
pixabay.com

Влак от лондонското метро бе обхванат от пламъци в движение по линията Бейкърлу и вагоните се напълниха с дим. Това съобщи днес в. "Сън", предаде БНТ.

Пушекът накарал пътниците да напуснат вагоните на метростанция "Оксфорд съркъс" в столичния център, където се пресичат няколко важни линии, и да изтичат по ескалаторите в горното фоайе.

Движението на влакове по линията Бейкърлу временно е спряно. Засега няма данни за пострадали при пожара във влака.

Екипи от лондонската противопожарна служба разследват случая.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.