Жилищна сграда се срути в центъра на Рим

От кооперацията са били своевременно евакуирана 110 души, жертви няма

по статията работи: iNews.bg | 24.09.2016 | 14:31

Жилищна сграда се е срутила в центъра на Рим. Инцидентът е станал през тази нощ. Става въпрос за 4-етажно здание, което е било пълно с хора. За щастие обаче те са били евакуирани предварително, поради което не се е стигнало до жертви и пострадали. Спасителните екипи са извели навън общо 110 души, предаде ТАСС.

Към момента като основна версия за срутването се разглежда активизиране на подпочвени води, поради което част от основните на сградата са били разрушени.

От началото на годината това е втори случай на срутила се жилищна сграда в Рим. През пролетта паднаха 2 етажа от друго здание. Тогава обаче причината беше в нерегламентирани ремонти и преустройства на част от апартаментите.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.