Идентифицираха 24 от жертвите на атентатите в Брюксел

В атаките на 22 март бяха открити телата на 31 убити, ранените са 340

по статията работи: iNews.bg | 26.03.2016 | 22:32
Идентифицираха 24 от жертвите на атентатите в Брюксел
БГНЕС/ЕПА

Идентифицирани са телата на 24 от загиналите при терористичните атаки в Брюксел на 22 март. Това съобщиха от военната болница, в която се извършва идентифицирането на жертвите.

"Вече са идентифицирани 14 загинали на летището и 10 - в метрото", каза говорител на болницата, цитиран от БГНЕС.

Както съобщи по-рано белгийското Министерство на здравеопазването, общият брой на убитите при терористичните атаки е 31, ранени са 340 души, от които 101 остават в болница, 62-ма са в интензивното отделение, на мнозина се оказва психологическа помощ.

 

 


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.