Канада – раят на леките жени

Страната отмени всички ограничения върху проституцията

по статията работи: Гергана Златкова | 20.12.2013 | 20:25

Канадският Върховен съд отмени днес всички ограничения върху проституцията, включително забраната на публичните домове и на работата на улицата, предадоха световните агенции.

В единодушното решение се посочва, че тези разпоредби влияят негативно върху сигурността на упражняващите най-древната професия.

По-рано апелативният съд на Онтарио отмени забраната на публичните домове с аргумента, че тя излага жените на по-големи опасности, съобщава bTV.

Решението обаче ще влезе в сила след една година. Това позволява на парламента да намери друг начин за регулиране на секс индустрията.

Проституцията е законна в Канада, но са незаконни свързаните с нея дейности, включително предлагането на услуги на улицата, поддръжка на публичен дом и получаването на средства за издръжка от проституиране от друго лице.

Съдът прецени, че тези ограничения са прекалено общи и непропорционални.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


3 Пенчо Мянков 24.12.2013 | 22:40
Това трябва да стане и в България!!! Хиляди циганки които лежат на наш гръб ще работят и ще плащат Данъци!!!!
2 Митридат Египетски 21.12.2013 | 14:21
виж ти, секс туризъм ще настава там
1 Наталия Радева 21.12.2013 | 09:15
Браво на тях, само да не се сърдят, ако някой им каже, че жените им са леки или проституцията пори тях е много голяма. Трябва ли да е толкова явно всичко?

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.