Намериха мигранти в наш ТИР в Сърбия

Чужденците се скрили между бутилки и буркани

по статията работи: iNews.bg | 18.10.2017 | 17:21

Сръбските мистически власти откриха нелегални мигранти в български ТИР на граничния пункт "Шид" с Хърватия. Нашият камион е превозвал стъклен амбалаж - бутилки и буркани от България за Италия. При проверката сръбските митничари са открили двама нелегални мигранти от Афганистан, които са се укривали между палетите със стъкления амбалаж, предаде Нова телевизия.

След отварянето на вратите на ТИР-а двамата мигранти са скочили и са тръгнали да бягат към хърватската граница, но са били задържани от граничните полицаи. По думите на българския шофьор, мигрантите са се качали без негово знание на паркинга, където той е почивал преди да потегли към границата с Хърватия, уточнява БГНЕС.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.