Пак стрелба в Орландо, има ранени

Нападателите са успели да избягат от полицията

по статията работи: iNews.bg | 22.06.2016 | 20:20

Нова стрелба е имало днес в американският град Орландо. Само 10 дни след като Омар Матин уби близо 50 човека в гей клуба Pulse,неизвестни лица са открили огън на улицата. Според информация на местни медии има трима пострадали, сред които и 4-годишно дете.

Засега не се знае самоличността на нападателите. Те са били подгонени от полицейски патрули, но са успели да им се изплъзнат, предаде ТАСС. Все още не е ясен и мотивът за стрелбата.  


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.