Русия издирва кораб в Охотско море

Операцията е затруднена заради буря

по статията работи: Владислав Рашков | 28.10.2012 | 17:17

Руски товарен кораб е изчезнал в Охотско море, съобщи Риа Новости.

Плавателният съд е останал в неизвестност, след като е подал сигнал тази сутрин, че е в беда. Засега няма информация за състоянието му. На борда му е имало 11 души екипаж.

Към момента издирването е затруднено заради бушуващата буря в езерото. Руските власти са включени в търсенето и танкера "Новик", но и той не е дал резултати.

"Аварийната светлина на кораба е била включена, но вероятно е паднала зад борда. Затова ни е трудно да кажем дали корабът е потънал", казаха от Спасителния морски център.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.