Руснаците все така влюбени в Путин

Почти половината от тях го смятат за идеалния лидер

по статията работи: Христина Рафаилова | 10.06.2013 | 11:19
Руснаците все така влюбени в Путин
AP/БТА

Ако има идеален политик, то той се намира в Русия. Така поне смята жителите на държавата. Според изследване на Център "Левада" почти половината от гражданите там смятат, че президентът Владимир Путин е перфектният или близък до перфектния лидер, съобщава BBC. 

41% считат, че той е идеалният управляващ, а 64 на сто от тях одобряват действията му. 62% са на мнение, че държавният глава поема отговорност за случващото се в държавата.

Почти толкова смятат, че той има стратегическа визия за проблемите в страната. Почти 50% твърдят, че той е готов да отговаря на нуждите на гражданите. 

41% обаче виждат в Путин доминираща фигура, налагаща се над хората, намиращи се под него. Според други 36% вземането на решения не е най-добрата страна на президента. 

22% искат Путин отново да оглави държавата след изборите през 2018 г. 


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


20 Dimitar Geshev 10.06.2013 | 17:19
ама той наистина е идеалният лидер за тях.
19 развалени кренвирши 10.06.2013 | 17:03
Дано да знаеш какво си се опитал да кажеш.
18 развалени кренвирши 10.06.2013 | 17:02
Още едно потвърждение, че руснаците обичат да бъдат управлявани в диктатура. И това едва ли ще се промени някога.
17 Милена Стоилова 10.06.2013 | 14:59
Не ги знам колко го обичат но допускам че може от страх да са отговорили в негова полза на тази анкета
16 mitko velev 10.06.2013 | 13:44
Не мога да ги разбера руснаците с тяхната любов към Путин, но те си знаят по добре.
15 Raina Knqginq 10.06.2013 | 13:33
Мдаммм. Така, че монопола е пълен там.
14 crazy fish 10.06.2013 | 13:33
Това им е най-малкия проблем. Не знам как може да са толкова заблудени за този комунистически лидер, диктатор, облечен в новите дрехи на привидна демокрация.
13 crazy fish 10.06.2013 | 13:32
В Москва живеят добре, но в другата част на Русия ...кучета ги яли. най-вече в Сибир и т.н.
12 Soul Food 10.06.2013 | 13:31
11 Raina Knqginq 10.06.2013 | 13:31
Интересно, ако ги попиташ какво мислят за всички онези знаквои убийства на журналисти и хора срещу него, какво ще отговорят? Които и до ден днешен не е известно как и кой ги е извършил.
10 crazy fish 10.06.2013 | 13:30
Те са си с промити мозъци, няма какво да мислят друго.
9 Lili Mileva 10.06.2013 | 13:21
Добре си живеят явно братушките и няма от какво да са недоволни, след като Путин запазва доверието към себе си по толкова категоричен начин.
8 Александър Никифоров 10.06.2013 | 12:41
какво да ви кажа, това тяхното е мазохизъм
7 Пламен Панайотов 10.06.2013 | 12:27
Почти половината от тях го смятат за идеалния лидер - на външен вид никак не е идеален, но трябва да кажем, че като лидер на цялата руска федерация се справя повече от добре.
6 lou reed 10.06.2013 | 12:15
Това наистина ме изненадва!
5 Баба Пъша 10.06.2013 | 12:13
Изобщо не се притесняват руснаците, че Владимир Путин ще се разжвежда, ако и вече не го е направил това нещо при все, че явно има бъдеща нова първа дама.
4 Милена Стоилова 10.06.2013 | 11:54
Данните в подобни запитвания много често се манипулират.
3 Петър Кънев 10.06.2013 | 11:43
путин е страхотен лидер
2 Ruslana Hristova 10.06.2013 | 11:31
наистина има голяма любов към Путин в Русия, особено по--старото поколение го смятат за страхотен лидер.
1 Mary Bloody 10.06.2013 | 11:31
Те и да не го смятат за идеалния лидер по-всичко личи, че той и Медведев има да си разменят постовете още дълго време, все пак са удобни кандидатури и за олигарсите.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.