Стрелба и в центъра на Москва

Двама мъже открили огън пред банка, след което избягали

по статията работи: iNews.bg | 13.06.2017 | 16:07
Стрелба и в центъра на Москва
pixabay.com

Стрелба е имало днес и в Москва. Двама мъже са открили огън пред банков клон в централната част на руската столица. След което те са избягали от мястото на инцидента с автомобил, съобщава източник на "Интерфакс" сред органите на реда. Полицията в Москва обаче засега не потвърждава, но и не отрича за случая.

Според информатора на агенцията в момента московската полиция е на крак и издирва въпросните двама мъже. За целта е задействан и специален план за такива ситуации. Засега не става ясно дали вследствие на стрелбата има пострадали хора, както и каква е причината за инцидента.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.