Инфаркт покоси мъж на столичен тротоар

Починалият е на видима възраст 60-65 години

по статията работи: Андриян Георгиев | 20.11.2012 | 15:13
Инфаркт покоси мъж на столичен тротоар
iNews/Радила Радилова

Мъж почина на тротоара на столичната ул. "Оборище”. Човекът е на видима възраст 60-65 години. 

Най-вероятната причина за смъртта на мъжа е инфаркт, съобщиха за iNews от МВР. 

Трагедията се е разиграла в района между преките "Васил Друмев” и "Ангел Кънчев”.

Тялото му седеше на тротоара доста време, покрито с найлони.

По информация на хора, работещи в района, мъжът е живеел в блока, в близост до който е починал.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


7 reni angelova 20.11.2012 | 17:21
Зла участ го е сполетяла човека на пътя най вероятно инфаркт. Такава му била съдбата.
6 Старата Госпожа 20.11.2012 | 15:45
Ей това е живота - вървиш си по улицата и просто падаш...този човек сигурно даже не е бил и пенсионер. Бог да го прости - дано да няма подобни случай повече и то по улиците на София.
5 Wild Rose 20.11.2012 | 15:37
Много жалко, че не са могли да му окажат помощ своевременно и човекът си е отишъл просто така на улицата...
4 b g 20.11.2012 | 15:27
Как да правим пари през интернет? Разбери тук --> http://shopeee.com/s/0v
3 lilia tashkova 20.11.2012 | 15:20
душата, ужас
2 Милена Симова 20.11.2012 | 15:19
Жалко за човека. ако това е снимка от "събитието", се чудя какво са се скупчили всички тези хора там. Много е гадно така. Моите съболезнования към близките му.
1 Veronika Hristova 20.11.2012 | 15:15
Това е ужасно , но никак не ме изненадва , като се има в предвид стреса , в който живеят хората .

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.