Мъж почина на тротоара на столичната ул. "Оборище”. Човекът е на видима възраст 60-65 години.
Най-вероятната причина за смъртта на мъжа е инфаркт, съобщиха за iNews от МВР.
Трагедията се е разиграла в района между преките "Васил Друмев” и "Ангел Кънчев”.
Тялото му седеше на тротоара доста време, покрито с найлони.
По информация на хора, работещи в района, мъжът е живеел в блока, в близост до който е починал.