Паяк вдигна каруца в центъра на София

Разбира се, първо разпрегнали коня

по статията работи: Андриян Георгиев | 23.10.2012 | 18:19  4 Виж всички снимки

Репатриращ автомобил на Центъра за градска мобилност вдигна днес (23 октомври) каруца в центъра на София.

Рядко срещаното репатриране беше предшествано от разпрягане на коня.

По-късно двамата водачи на каруцата яхнали животното и преследвали паяка, натоварен с каруцата им.

От Центъра за градска мобилност съобщиха, че вдигането пред Националния стадион "Васил Левски" станало след сигнал от КАТ, посочва "Булфото".


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


18 melrose place 24.10.2012 | 14:39
Не знаех че може и каруци да се вдигат от паяците. не е ли малко абсурдно това
17 evelin mincheva 24.10.2012 | 14:14
Не знаех че може да се вдигат и каруци. Те нали не са моторно превозно средство.
16 карибска пиратка 24.10.2012 | 14:14
И каруците ли започнаха да вдигат. Кой знае как са ошашкали човека който е собственик на каруцата.
15 Миро Т 24.10.2012 | 11:31
И аз смятам така. Не всеки ден се гледат такива циркове. Претендираме да сме европейска столица на Европа, а все още имаме каруци в центъра на градовете си :).
14 Alexander Porsche 24.10.2012 | 11:30
И на мен ми е интересно какво е станало със самото животно. Най-много тия от "паркинги и гаражи" да са го вързали за някоя ограда. Като знам колко им е акъла, нищо чудно.
13 Alexander Porsche 24.10.2012 | 11:30
И на мен ми е интересно какво е станало със самото животно. Най-много тия от "паркинги и гаражи" да са го вързали за някоя ограда. Като знам колко им е акъла, нищо чудно.
12 david copperfield 24.10.2012 | 11:29
Уникално ще да е било наистина :). Такива неща могат да се видят единствено и само в България. Уникални сме просто и ставаме за смях сами пред себе си, а да не говорим пред Европа :).
11 Миро Т 24.10.2012 | 11:28
Много изтрещели хора има по този свят :). Това е то да отидеш в столица от европейския съюз с каруца. Това ако беше станало в Лондон, досега щеше да има 1 милион репортажа по цял свят :).
10 Alexander Porsche 24.10.2012 | 11:27
"По-късно двамата водачи на каруцата яхнали животното и преследвали паяка, натоварен с каруцата им." - Това вече е просто върха :). Не съм си и мислел, че ще има такива откачалки честно :))).
9 Alexander Porsche
Този коментар е маркиран като неуместен.
8 david copperfield 24.10.2012 | 11:27
Това наистина вече е уникално и може да се види само в една европейска столица и това е София. Не вярвам собственика да си я потърси, защото глобата му ще бъде повече от самата стойност на каручката :).
7 Kremena kremi 23.10.2012 | 19:52
Ахаха;) Добре, че не са го овързали животното и него да е качено на паяка, че направо щях да се пръсна от смях!:)
6 Софи Марсо 23.10.2012 | 19:51
Ахахахах :)) Това е страхотна идея! Жалко, че авторите нямат чак такова въображение и чувство за хумор ;)
5 Бони бон 23.10.2012 | 19:50
О запомнете този паметен ден хора! ;) Това ще е уникален случай в нашата европейска история! ;))
4 Емилия ОтЛьонеберя 23.10.2012 | 19:33
е този цирк си е заслужавал да се види
3 Irina Gevezova 23.10.2012 | 19:29
Каруци по пътищата ни не трябва да се движат , защото са много опасни
2 Станимир Боев 23.10.2012 | 18:35
Защо нямате снимки с коня, каруцата и бясното преследване... Можеше да сложите заглавие "Кон гони паяк" и подзаглавие "Бесни роми се борят за вдигнатото си возило"
1 Epifani Gancia 23.10.2012 | 18:24
Хаха това вярно е било гледка - паяка с каруцата, а зад него двама смугли каубои препускат. :))) Пак добре щом като и животното не е било пренасочено към някоя кланица.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.