Седмица на отворените врати в Столична община

Можете да посетите общината от днес до 29 октомври

по статията работи: Елена Коцева | 25.10.2010 | 12:35

За първи път тази година Столична община организира Седмица на отворените врати по модела на Дните на отворени врати, които ежегодно се провеждат в Брюксел.

Ако желаете, може да посетите общината от днес до 29 октомври.

Мотото, под което ще протече проявата, е "Чрез иновации към устойчиво развитие на София". Всички събития са организирани във връзка с годината на европейската стратегия „Европа 2020“.

Има идея Седмицата на отворените врати да стане ежегодна традиция, по време на която да се обсъжда визията за бъдещето на София.  


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.