София е обхваната от гъста мъгла. Това е причина за намалена видимост, както за шофьори, така и за пешеходци. От Столичната община предупреждават гражданите да бъдат изключително внимателни.
Съветът към шофьорите е да карат с повишено внимание, спазвайки дистанции и намалена скорост. Ако не се налага, гражданите да избягват ползването на автомобили и при възможност да се придвижват с метрото.