Софиянци, внимавайте!

Столицата е обвита в гъста мъгла

по статията работи: Мая Александрова | 07.01.2014 | 21:23

София е обхваната от гъста мъгла. Това е причина за намалена видимост, както за шофьори, така и за пешеходци. От Столичната община предупреждават гражданите да бъдат изключително внимателни.

Съветът към шофьорите е да карат с повишено внимание, спазвайки дистанции и намалена скорост. Ако не се налага, гражданите да избягват ползването на автомобили и при възможност да се придвижват с метрото.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


3 dream on 08.01.2014 | 13:41
Да карат с повишено внимание че неслучайно този район се води като най-рисков най-често станат ПТП-та
2 Наталия Радева 08.01.2014 | 11:43
Много е неприятно, особено когато има мъгла и пътищата са хлъзгави, всички трябва да бъдем много внимателни, за да няма инциденти.
1 Палома Гълъбова 08.01.2014 | 09:33
Заради тази мъгла и хлъзгави пътища сума хора през последните дни станаха част от черната статистика от войната по пътищата.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.