При продължителност на работите над 12 часа ще бъде осигурено алтернативно водоснабдяване чрез водоноска на кръстовището на бул. „Скобелев” и бул. „Патриарх Евтимий”, в двора на 20 ОУ.
Във връзка с реконструкция на уличен водопровод по бул. „Витоша” няма да има вода от 09.00 до 21.00 часа на 2 септември 2010 г. в района на бул. „Витоша”, ул. „Неофит Рилски”, ул. „Цар Асен”, бул. „Патриарх Евтимий”.
При продължителност на работите над 12 часа ще бъде осигурено алтернативно водоснабдяване чрез водоноска на кръстовището на бул. „Витоша” и ул. „Хан Аспарух”.