„Готови сме на преговори. Чакаме работодателя. Няма да оставим хората да нямат достойни работни места и заплащане”, каза един от представителите на КНСБ.
Председателят на Асоциацията на топлофикационните дружества Кремен Георгиев заяви в "България сутрин", че трябва да се направят инвестиции, а не само да се покриват дълговете.