Заради авария на водопровод в района на "Лъвов мост" е спряна водата в района на Централна гара, Втора МБАЛ и "Сточна гара".
По време на изкопни дейности за строителството на метростанция "Лъвов мост" е била предизвикана авария на захранващ водопровод, съобщиха от БТА.
Поради аварията е спряно водоподаването в района на бул. "Сливница" - между ул. "Опълченска" и пл. "Сточна гара", както и на абонатите по бул. "Кн. Мария Луиза" - между Централна гара и бул. "Сливница".
Без вода са и абонатите в пресечните в този участък улици, които се захранват от водопровода.