Трамвайна катастрофа в центъра на София

Две мотриси са се сблъскали, 14 от пътниците им са ранени

по статията работи: iNews.bg | 09.11.2015 | 11:12

Катастрофа между два трамвая е станала в София преди около час. Инцидентът се е случил на кръстовището на булевардите "Христо Ботев" и "Сливница" малко преди 10:00 ч., съобщи МВР. На мястото на катастрофата вече са пристигнали екипи на полицията, които регулират затрудненото от инцидента движение.

Вследствие на трамвайната катастрофа са пострадали 14 от пътниците, пътували в мотрисите. Някои от тях са получили лекарска помощ на място от пристигналите екипи на Спешна помощ. Има и хора, които са били откарани в болници. Седем човека са били откарани в "Пирогов". Там в момента им се правят подробни прегледи.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.