"Отчели сме липсата на добра комуникация и поради тази причина има общо мнение, че трябва да се създаде някакъв единен орган между трите партии, в който да се обсъждат всички въпроси и да се вземат общи решения", посочи той.
Докато не бъдат изпълнени първия и втория мандат, няма основания да се говори за трети, отсече Денков. Но допълни, че това не е отворена врата за разговори
За пореден път се прави опит за уронване на престижа на българското военно разузнаване и накърняване на достойнството и безспорния професионализъм на всички служители, заявиха от там
По думите на Атанас Атанасов „това не е покана за допълнителни преговори, извън посочената рамка“. „Това е предложение за готовност да изпълним ангажиментите, които поехме преди 9 месеца", допълни той.