29.07.2022 | 10:30
"Крайният резултат е, че "Булгаргаз" е във фактически фалит. Успяха само за 6 месеца най-печелившото дружество в българската енергетика, което за миналата година имаше 99-100 млн. печалба, 0 лв. задължения, да го докарат до фалит", заяви депутатът...