05.01.2021 | 14:25
"Вече втора седмица лайнометът не е спрял да бълва - няма Коледа, няма Нова година. Сериозно, толкова ли ви “страхувам"? Спокойно, вече съм безработен. Или това не е достатъчно...", написа в социалната мрежа бившият шеф на новините в медията