„Не ви ли прави впечатление, че бутонът "Enter" работи от г-н Гешев. Г-жа Корнелия Нинова стои, стои и кoгато някой натисне бутончето, тя започва да играе роля, различна от тази, която народът ѝ е избрал", заяви депутатът от ГЕРБ
"Дълбока не е държавата, а жаждата за власт и от "записващия" и от "записаните"! Тя ги кара да пазаруват депутати, да се боричкат за постове и като не стане на тяхното - да се обръщат един срещу друг", написа острието на ГЕРБ
"Ако аз и Кирил загубим няма да е фатално. Ние може да не се разбираме, ние може да не се понасяме, но сега е шансът да се случи нещо добро в България", заяви лидерът на ГЕРБ
„Бих искал да поздравя политическа партия ГЕРБ с номинацията на кандидата за министър-председател. За да решаваме проблемите на хората, имаме нужда от инвестиции", каза лидерът на ДПС