Както повелява Уставът, конгресът трябва да премине по точно определен от клубовете дневен ред, гарантиращ законен избор на ново ръководство, написа Митко
БФС има две седмици, за да се произнесе. Минимумът е 1/3 от членовете, които са 670, а ние сме подали подписите на повече от тази 1/3, заяви Георги Владов, който е един от адвокатите от кантората, с които работи Митко
Слуховете за тежки софри, заплахи и други способи, с които Боби Михайлов и сие са карали част от делегатите да гласуват остават в пространството, но явно не са разтревожили хората, от които зависи бъдещето на Цар Футбол у нас
Уверен съм, че ще сме победители. Каквото и да се случи, ние вече сме такива, защото хората ни приеха по такъв хубав начин и стигнахме толкова далече, заяви кандидатът за нов президент на Централата
На клипа се вижда как Бербатов се нахвърля на възрастен охранител, който застава пред лъскавото му Бентли, за да не му позволи да влезе в забранена за автомобили улица, по която вървят пешеходци
Митко е кандидат за поста на президент на Централата, а днес във фейсбук посочи куп обещани, но несвършени неща от екипа на настоящия шеф - Борислав Михайлов
Смятам да продължим кампанията си така, както се представях на терена и както смятам да ръководим БФС - честно, открито и в духа на феърплея, написа Митко
Беше донякъде странно, защото когато мениджърът ми отговори на обаждането от Сити, в същото време бяхме в колата с Алекс Фъргюсън, който ни возеше, припомни си Митко
"Бербатов щял да се ядоса... Олеле, майко! Да не вземе да се откаже от България пак? Явно това момче не може да разбере, че светът не се върти около него. Той трябва да се съобразява и да уважава хората", заяви чичо Венци
Отиваш на конгреса, има 3 бюлетини - Боби Михайлов, Любо Пенев и трето лице, което даже никой не го помни кое е. Влизаш да гласуваш, пускаш едната бюлетина, след което на излизане и трябва да върнеш останалите две и да ги покажеш на "господарите...
Хората трябва да се събудят. Трябва да има честна и ясна битка. Няма да ни учуди и февруари да няма Конгрес - двама болни, един подсмърча. Ние ще направим така, че да не загубим инерция. Меракът няма да ни мине, каза Митко
Ако аз съм халф в този отбор, трябва да знам как да му подам топката, когато му я подам и на кой крак. Мисля, че Оле Гунар Солскяр е добър треньор за Лукаку