Самата тя обясни, че идеята за дует със Слави и „Ку-ку бенд“ е дошла спонтанно и много се вълнува за новия проект. Колегите й също са в потрес от новината за дует, който досега Емилия е пазила в пълна тайна.
Освен че вече не е милионер, Башур вече е по-зле финансово от жена си. Емилия прибира по 7000 лв. на участие. През февруари е имала 15 участия, което значи, че за месеца е спечелила 105 000 лв.
След като от поне три години периодично се появяват слухове, че Емилия къса отношенията си с продуцента си „Пайнер“, в събота най-сетне тя сама съобщи новината