10.08.2020 | 11:10
Май е редно да се взрем в самите себе си. Да си признаем мизерните помисли и действия и след това да изискваме от другите. Не само от хората от властта, но и от хората до нас. Накратко - престъпление и наказание. Тези неща никой не ги разбира...