Футболът е много повече от спорт! Умиращият Свен-Йоран Ериксон ще е на седмото небе

18.01.2024 | 07:54
Поредното доказателство за величието на футболната игра се задава на хоризонта, а голямата заслуга за това е на Ливърпул. Фенове и ръководство се обединиха, за да сбъднат голямата мечта на умиращия бивш селекционер на Англия
Клоп размаха пръст на феновете на Ливърпул: Тихички сте, дайте си билетите на други хора

21.12.2023 | 13:45
Мениджърът критикува привържениците и това се случва само 3 дни, след като Гари Невил определи обстановката в мача с Ман Юнайтед като „най-лошата, която съм виждал“ в едно такова дерби
Убит и ранени при стрелба близо до Ливърпул

25.12.2022 | 09:28
Ужасяващият инцидент се е случил точно преди Коледа в оживено заведение, пълно с млади хора
Колосът Реал пак е с трофея от ШЛ! Грозни сцени преди мача белязаха финала ВИДЕО

29.05.2022 | 01:09
Единственият гол в Париж заби бразилецът Винисиус след час игра, Ливърпул пропусна куп положения и така испанският гранд вдигна 14-ата си купа в най-комерсиалния турнир
Реал ще прибере повече пари от Ливърпул след финала на ШЛ, дори да загуби

28.05.2022 | 12:34
Ливърпул стигна до финала в три от последните четири сезона, Реал Мадрид спечели цели четири пъти трофея през последните 10 години
Салах се закани след лудия обрат на "кралете": Имаме сметки за уреждане

05.05.2022 | 11:03
Това ще бъде повторение на сблъсъка от 2018-а година, който Реал спечели срещу Ливърпул с 3:1. Тогава обаче Салах бе контузен от Серхио Рамос преди единоборство и трябваше да бъде заменен с извадено рамо
Цял Ливърпул отива на тест за COVID-19

03.11.2020 | 18:09
Всеки жител или работещ в града ще бъде изследван дори и да няма симптоми
Ливърпул спечели Световното клубно първенство за пръв път в богатата си история

22.12.2019 | 09:31
На финала тимът от града на Бийтълс се наложи с 1:0 над бразилския Фламенго с гол в продължениятана бразилеца Фирмино
Истанбул пак донесе триумф за Ливърпул, Суперкупата на Европа е червена след дузпи

15.08.2019 | 10:00
Челси преклони глава, макар че тимът на Франк лампард се държа мъжки и бе близо до трофея
Позлатени айфони като бонус за звездите на Ливърпул и Клоп (СНИМКИ)

13.06.2019 | 11:37
На гърба на телефоните е изписано името и номера, с който играе футболистът, всеки един струва 3500 паунда
Първо в iNews.bg! Убитият от бой бг фен в Англия не е бил от Ливърпул, а от Юнайтед (СНИМКА)

05.06.2019 | 13:31
Венцислав Маргинов е бил атакуван именно заради клубните си пристрастия към "червените дяволи"
Бербатов намекна, че иска да става треньор в Дубай

24.04.2018 | 16:32
Беше един луд ден, спомня си нападателят за 3-те си гола във вратата на Ливърпул
32-ма в болница след адска експлозия в Ливърпул (СНИМКИ)

26.03.2017 | 18:32
Избухнала е газова инсталация, търсят жертви сред отломките
Ориги разкри как Клоп е мотивирал отбора на почивката

15.04.2016 | 11:29
Ливърпул изоставаше с 0:2 и 1:3, но постигна побеад с 4:3 и продължава към 1/2-финалите
Ливърпул направи немислимото, за да отстрани Борусия (ВИДЕО)

15.04.2016 | 00:08
Момчетата на Юрген Клоп вкараха четири гола за едно полувреме, за да продължат към 1/2-финалите
Феновете на Борусия (Дортмунд) и Ливърпул с уникално изпълнение (ВИДЕО)

08.04.2016 | 11:36
Двата клуба делят общ химн! Вижте изпълнението им от снощи
Ливърпул подчини Юнайтед в първия сблъсък от Лига Европа

10.03.2016 | 23:55
Категорично превъзходство за домакините на "Анфийлд"

"Лисиците" с домакинска победа над Ливърпул
Манчестър Юнайтед записа четвърта поредна победа над Ливърпул във Висшата лига (ВИДЕО)

17.01.2016 | 18:21
Уейн Рууни с исторически гол за "червените дяволи"
Ливърпул и Арсенал не се победиха в голов трилър на "Анфийлд" (ВИДЕО)

14.01.2016 | 09:09
Гол в 90-та минута оформи крайното 3:3

• 01:50 100% будни сутрешно токшоу с...
  • 03:25 Култура.БГ предаване за култура с...
  • 04:20 Истории от Олимпийските игри /п/
  • 04:35 Олтарите на България
  • 04:45 По света и у нас /п от 20:00 часа/