За това се споразумяха г-н Бойко Таков, изпълнителен директор на ИАНМСП, и Н.Пр. доц. д-р Желко Йович, извънреден и пълномощен посланик на Република Сърбия
Продължава работата по енергийните проекти у нас, а така и Сърбия се превръща в транзитна страна на газ. Работим и върху изграждането на още един интерконектор до София със Сърбия, за да гарантираме сигурността на енергийните доставки", написа Бойко...
Според решение на правителството всички кафенета, ресторанти, клубове и търговски центрове трябва да затварят в 18 часа. Гражданите са длъжни да носят маски на закрито и на открито, там, където контакти с хора са неизбежни