05.07.2021 | 10:33
У нас както се разбра не щем ваксини, защото имало световен заговор, щели да ни чипират, искали и да разредят човечеството.Както ваксините у нас явно и простотиите са безплатни, а за съжаление им се връзват и умни хора, пише Панчо Благоев