Москва се опитва да накара руските граждани да преминат към подкрепяното от държавата приложение "Макс", което бе пуснато на пазара преди почти година.
“Стига безнаказаност за Телеграм”, казал един от следователите и добавил, че е бил изненадан от пристигането на Дуров в Париж след като е знаел, че е издирвано лице.