"Нашия билет е бил 7,50 евро, сега става 9,20 евро. На колегата е бил 8,50 евро, сега е 9,20 евро. В момента ние нямаме избор с повишаване на цените на горивата", обясни той.
Той посочва, че няма да се закупуват автобусите, чиито снимки циркулират в медиите, а водещи при избора ще бъдат безопасността и икономическата рентабилност.
Това съобщиха от Центъра за градска мобилност и посочиха колко ще плащат учениците над 14 години, студентите и докторантите за градския транспорт в София
Пътниците, които не са имали възможност да ползват своята 24-часова или 72-часова карта, валидна в периода 14-19 май 2025 г., могат да поискат своята добавка в касите на ЦГМ.
Пътниците, които не са имали възможност да ползват своята 24-часова или 72-часова карта, валидна в периода 14-19 май 2025 г., могат да поискат своята добавка в касите на ЦГМ.