В заключение председателят на БЛС д-р Николай Брънзалов изрази надежда, че днешната дискусия ще бъде стъпка към по-ясни решения и по-добро бъдеще за здравната система.
Офталмологът от Александровска болница доц. Александър Оскар, който е и председател на еврейската организация "Шалом", е носителят на тазгодишния приз “Лекар на годината”.