Май е редно да се взрем в самите себе си. Да си признаем мизерните помисли и действия и след това да изискваме от другите. Не само от хората от властта, но и от хората до нас. Накратко - престъпление и наказание. Тези неща никой не ги разбира...
Действия по разследването започнали на 7 октомври след сигнал, подаден от управителя на магазин за козметика и парфюми в столичен търговски център, за откраднати продукти на стойност от почти 70 000 лева.