29.11.2023 | 15:00
Колкото повече станции има, толкова по-хубаво! Засега в околоземна орбита са две – МКС и “Тянгон”. В близко бъдеще НАСА ще започне да строи в орбитата на Луната станцията “Гейтуей”, а околоземното пространство ще бъде отстъпено на частните фирми