Авторите на изследването са категорични, че в подобни случаи шофьорът трябва внимателно да оцени състоянието си, при това няколко пъти, преди да седне зад волана и да излезе на пътя
Познавам законите много добре, дори като юрист. Не бива да има такова нещо като "късо разстояние" и "ей го къде е." Просто не се прави така, философства всезнайкото след глупавата изцепка