би и Вие имате усещането, че напоследък нещо мирише на гнило? И при мен е така. Ако не е едно, то е друго. Коронавирусът живееше по повърхности, докато спря. Маските не вършеха работа, докато започнаха да вършат, а после спряха. Има асимптоматично...
От СЗО са категорични, че големите семейни събирания крият риск от влошаване на епидемиологичната обстановка и съветват наистина да останем, ако не напълно сами, то поне с възможно най-малко хора, вкъщи