Това заяви зам.-министърът на здравеопазването д-р Димитър Петров. Той обясни, че в настоящата заповед служителите в администрациите са изключени, защото това щяло да попречи на услугите и на гражданите, и на бизнеса
Искаме възможно най-много присъствено образование, в краен случай дистанционно, заяви председателят на синдикат Образование към КТ "Подкрапа" Юлиан Петров
В тази връзка от Синдиката на българските учители посочват, че е необходима по-сериозна разяснителна кампания от страна на РЗИ и други медицински авторитети в областта на имунологията