Румънски ТИР се обърна на магистрала "Хемус" на входа на София, съобщиха от пресцентъра на МВР. Инцидентът е станал преди обяд, предаде bTV.
Камионът е бил хладилен и е самокатастрофирал в мантинелата на магистралата.
От полицията съобщиха, че е бил претоварен. На шофьора е съставен акт.