Телевизионен водещ в САЩ опорочи радостта на децата от Хелоуин

Джими Кимел накара родители в САЩ да кажат на децата, че са им изяли лакомствата

по статията работи: Ивайло Ачев | 05.11.2011 | 14:36
Телевизионен водещ в САЩ опорочи радостта на децата от Хелоуин
Карън Томас
Повече за:

Необичайно предаване, посветено на Хелоуин, направи популярният в САЩ телевизионен водещ Джими Кимел, пише Mashable.

Кимел призова всеки родител, който е достатъчно смел, да каже на детето си, че е изял всичките му лакомства, които е събрало през Нощта на вси светии.

Резултатът от подобно признание, естествено, е потресаващ – повечето деца (на възраст между 3 и 8-9 годинки), избухват в неконтролируем плач. Едно от хлапетата дори се опитва да разбие вратата на стаята си от яд и за малко не успява. Емблематична е обаче реакцията на две братчета, които с искрено и неподправено детско удивление се мъчат да разберат как майка им е успяла да изяде "цели четири кошници със сладки изкушения". По-малкото дете определя майка си като "подла хитруша".

Цялото видео от предаването на Кимел е качено в YouTube.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


3 Мариана . 07.11.2011 | 15:39
Последните двама сладури, обаче разбиват с „разсъжденията“ си - http://www.youtube.com/watch?v=_YQpbzQ6gzs Надявам се, чичо Джими да им е подготвил достатъчно добра „компенсация“ за стреса. Доста се беше постарал предния път с девойката, която се обясни в любов на Бийбър през сълзи и после се срещна с него в шоуто на Джими. :)
2 Стамена Георгиева Георгиева 07.11.2011 | 11:14
Тези родители наистина са много зле. Как ще кажеш на детето си, че си му изял лакомствата, събрани от дена на Хелоуин, та нали те цяла година чакат този празник, именно заради лакомствата? От статията става ясно, че за децата са много важни и никак не са приели добре новината за изядените сладкишчета. Водещият е пълно куку, както и родителите, приели да направят този експеримент!
1 Свилен Терзиев 07.11.2011 | 09:51
Кимел е екстремист! А какви са тия родители дето слушат какво им казва телевизията? Те не знаят ли как да възпитат децата си, а слушат тамошния Вучков?

ТВ програма

Кино

  • Сега Всичко за сина ми тв филм /5...
  • 17:00 Говори сега следобеден блок
  • 19:50 Разкажи ми приказка предаване за...
  • 20:00 По света и у нас
  • 20:30 След новините
  • 20:45 Спортни новини
  • 21:00 Жан дю Бари - фаворитката на краля...
  • 23:00 По света и у нас
  • Сега "COOLt" - лайфстайл предаване с...
  • 17:00 "Животът по действителен случай" -...
  • 19:00 bTV Новините - централна емисия
  • 19:30 bTV Репортерите - поредица за...
  • 20:00 "Жената чудо 1984" - фентъзи,...
  • 23:00 "Матрицата: Възкресения" - екшън,...
  • 02:10 "Приятели" - сериал
  • 03:10 "Вкусът на България" - кулинарно...
  • Сега "Адел и проклятието на...
  • 17:00 "Съдби на кръстопът" - предаване на...
  • 18:00 "Ничия земя" - предаване
  • 19:00 Новините на NOVA - централна емисия
  • 19:20 Темата на NOVA
  • 20:00 "Карибски пирати: Отмъщението на...
  • 22:30 "Трансформърс: Ера на...
  • 01:30 "Кралят на крадците" - с уч. на...
Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.