Twitter ще става все по-удобен

Вече ще можем да сваляме историята с всички Tweet-ове, които сме писали

по статията работи: Георги Георгиев | 27.11.2012 | 09:46
Twitter ще става все по-удобен
Twitter

За да получите достъп до цялата си история в Twitter, днес вие се нуждаете от услуги, предлагани от външни разработчици.

Но според изпълнителния директор на социалната мрежа за микроблогове Дик Костоло до края на годината ще можете да свалите всичките си tweet-ове, които някога сте писали.

Новината дойде по време на реч на Костоло в Университета на Мичиган. В нея той описва ролята на Twitter за бъдещето на глобалните комуникации, съобщава TechCrunch.

По време на събитието шефът на популярната социална мрежа обясни по-подробно как екипът на Twitter ще се справи с тази гигантска задача.

Като си помислим, че днес Twitter има над 500 млн. абоната по целия свят, които изпращат средно 350 млн. tweet-a всеки ден, можем да си представим колко "празничен" ще бъде този декември за програмистите и инженерите на компанията...


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


29 Жустин Бибер 27.11.2012 | 15:20
Да, това наистина би било доста добро приложение, макар че аз не съм от най-върлите чуруликащи птички.
28 Sisunka Mitevska 27.11.2012 | 14:18
Наистина покрай празниците няма да им е никак леко на работещите, в компанията тъй като ще бъдат залят с терабитове от чуруликания.
27 riba mech 27.11.2012 | 13:31
Така си е, няма! :) Има само реклама!
26 BornToBe Wild 27.11.2012 | 13:31
А бе зависи. Някои хора само нея си използват. Аз лично не не я използвам толкова много, колкото Бука;)
25 Алина Стефанова 27.11.2012 | 13:30
"Като си помислим, че днес Twitter има над 500 млн. абоната по целия свят, които изпращат средно 350 млн. tweet-a всеки ден, можем да си представим колко "празничен" ще бъде този декември за програмистите и инженерите на компанията..." - Щеима яко туитване по празниците :) Няма лошо, нека хората се социализират.
24 riba mech 27.11.2012 | 13:29
Като цяло не ми харесва тази социална мрежа. Рядко я изпозлвам, дори се замислям дали да не си изтрия акунта
23 BornToBe Wild 27.11.2012 | 13:29
Да става. И без това почти не го използвам. Нещо не ме зарибява.
22 Todor Rahnev 27.11.2012 | 12:37
Промените на Twitter вижте тук - http://is.gd/AtmPpL
21 мистерия финикова 27.11.2012 | 10:48
ще дойде скоро нова според мен
20 мистерия финикова 27.11.2012 | 10:47
не знам, трябва да пробвам там, дори не съм влизала
19 митко щеката 27.11.2012 | 10:40
Така е! Толкова много продуктово позициониране има...като един сериал е направо. Български!
18 Пламен Панайотов 27.11.2012 | 10:39
Тази социална мрежа доста повече изостава, отколкото фейсбук, но и двете не са това, което бяха преди 1-2 години например. Прекалено много продуктово позициониране виждаме.
17 boris nikolov 27.11.2012 | 10:38
да бе , то оставаше и това да използваме , щеше да ни гръмне главата
16 Анита Кралева 27.11.2012 | 10:30
Ами много добре! Не че използвам тази социална мрежа!
15 Баба Пъша 27.11.2012 | 10:30
Аз честно да си призная не използвам тази социална мрежа, защото мисля, че ще ми дойде малко в повече. Предпочитам услугит на фейбук - много по-добре се вписвам там.
14 nedostapnata moma 27.11.2012 | 10:25
само фейсбук !!!
13 мрачен интелектуалец 27.11.2012 | 10:24
Задължителния коментар, когато става дума за Туйтър :) Само, че този път са те изпреварили номер 1 и 2 :)
12 nedostapnata moma 27.11.2012 | 10:14
правилно е написано защо ????
11 Емилия ОтЛьонеберя 27.11.2012 | 10:12
лоша реклама, беше написал един тука, няма:)))
10 Janeta Ivanova 27.11.2012 | 10:09
Не използвам тази социална мрежа, имам профил във фейсбук, който ми е напълно достатъчен нямам нужда и от туитър.
9 Виктор Петров 27.11.2012 | 10:03
беше написано Tweeter !!!!!
8 Еухенио Торес 27.11.2012 | 10:02
Как да го харесваш и как да ти е приятно като няма такава мрежа. Или поне по начина, по който си го изписала.
7 Елемаг Електриков 27.11.2012 | 10:02
правилно ли е наисано Туитър?или аз се бъркам нещо?
6 Елемаг Електриков 27.11.2012 | 10:02
много е готина птичката
5 filip hristov 27.11.2012 | 10:00
колкото и удобен да стане , няма да надмине фейсбук :)
4 Виктор Петров 27.11.2012 | 09:55
айнюз, избива ме на обиди вече.... я използвайте жокер, помощ от приятел. опитайте се пак да напишете името на социалната мрежа, ама тоя път се опитайте да е правилно.... ако пък некомпетентността ви е толкова мащабна, колкото подозирам, че е в действителност може да използвате снимката, която сте пуснали, за да научите как се пише наистина името на социалната мрежа!... сега по темата, много е добро бъдещото им нововъведение, аз имам хиляди твитове и е адски трудно, когато реша, че искам да намеря някой конкретен....
3 Елемаг Електриков 27.11.2012 | 09:48
само известните беге-та, да добавя, май се подвизават в Туитър:)))
2 Даная Михайлова 27.11.2012 | 09:48
Не го харесвам и не ми е приятно да работа с Tweeter
1 Елемаг Електриков 27.11.2012 | 09:48
нямам туитър, но мислвя, че постепенно ще задмине Фейса

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.