Втори живот за стария ви iPhone

Проектът Twice Used примамва потребителите да дават счупените си iPhone-и

по статията работи: Елица Елефтерова | 29.11.2013 | 13:05
Втори живот за стария ви iPhone

Ако имате счупен телефон и сантимент към него и се чудите какво да правите с превърналата се в ненужна вещ - е, вече има подходящо решение.

Ако категорично отказвате да го занесете в близкия сервиз или директно да го изхвърлите, може да се замислите над проекта в Kickstarter.

Създаден от Крис Коурнер, проектът Twice Used ще примамва потребителите да дават счупените си iPhone-и, като частите им ще бъдат използвани за направата на различни украшения, часовници и домашни потреби.

Как можете да брандирате себе си и домовете си в Apple-стил вижте в Econ.bg.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


12 голям шемет 29.11.2013 | 21:08
"Проектът Twice Used примамва потребителите да дават счупените си iPhone-и" все си мисля че тук има някаква уловка.
11 мистър питкин 29.11.2013 | 16:58
това е много добра новина и веднага след като си купя айфон ще го имам предвид. дано дотогава да я има тази опция.
10 La Bicha 29.11.2013 | 16:24
ДОбра идея. Поне за нещо полезно да се използват защото явно ИТ компаниите не искат да предлага услугата за рециклиране на старите телефони.
9 Kremena kremi 29.11.2013 | 16:24
Много добра идея, с всичките нови модели дето излизат всяка година специално в САЩ сигурноима много натрупали се стари телефони.
8 Алина Стефанова 29.11.2013 | 16:23
"Създаден от Крис Коурнер, проектът Twice Used ще примамва потребителите да дават счупените си iPhone-и, като частите им ще бъдат използвани за направата на различни украшения, часовници и домашни потреби. " - Това е добра идея. Поне няма да идат зян:)
7 gergana dimova 29.11.2013 | 15:56
Хубаво, обаче за сега нямам счупен или такъв, който не използвам.
6 Marti Aleksieva 29.11.2013 | 15:02
Нещо не ми допада да си сложа такива неща у дома, интересни са, но по-добре да ги оправят и дават на хората, които имат нужда от телефони.
5 dancho danchev 29.11.2013 | 14:52
Този проект едва ли ще има успех за в бъдеще.
4 Krum Palov 29.11.2013 | 14:11
ха, много интересна идея наистина :)
3 Пламена Христова 29.11.2013 | 14:03
Доста интересна идея, но мисля, че тук се събира стари телефони за да бъдат поправени и да се дадат на хора, които нямат и не могат да си купят.
2 трендафил въжарски 29.11.2013 | 13:59
нямам айфон, не мога да си го позволя
1 Ема Маринова 29.11.2013 | 13:46
МНого обнадеждаващо звучи.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.