Най-новата мода: iPhone патъчки

Това ли са най-кифленските обувки на вселената?

по статията работи: Ралица Стоянова | 14.05.2013 | 14:07  3 Виж всички снимки
Най-новата мода: iPhone патъчки
alan-nguyen.com
Повече за:

iPhone-ът е крехка и скъпа вещ. Поради тази причина той трябва да се пази от наранявания и счупвания.

За целта на помощ идват калъфчета, които "обличат" смартфона. Има хиляди варианти – с цветя, с ушички, златни, тигрови и каквито още се сетите. Със сигурност сте ги виждали из снимките на хипстъри във Facebook и различни блогове.

След като сте сложили iPhone-а си в модерно калъфче, може да го носите в джоба си или пък в чантата, без да се притеснявате, че ще се нарани.

Със сигурност обаче никога не сте носили смартфона си, закачен за... обувките.

Оригиналната идея е на дизайнера Алан Нгуен и е представена по време на Седмицата на дизайна в Милано, информира Mashable.

iPhone-нът е поставен в калъфче, което е закачено от външната страна на платформата на обувката.

Дизайнът на обувките, които се предлагат в жълто и червено, е доста причудлив, дори кичозен.

Харесват ли ви на вас обувките – преценете в галерията.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


15 mitko velev 14.05.2013 | 16:58
Какво ли няма да измислят.
14 Фани Василева 14.05.2013 | 16:58
Много грозни обувки, на мен изобщо не ми харесват.
13 Margо Filipova 14.05.2013 | 16:28
Уууу, колко са гадни!
12 pushit realgood 14.05.2013 | 16:13
Това вече започва да заема ужасни размери!
11 склеротик невротиков 14.05.2013 | 15:58
Няма такава идиотия и дизайнерите вече се чудят какво да измислят, за да привличат погледите на медиите и потенциалната си клиентела.
10 Анита Кралева 14.05.2013 | 15:57
Това вече е прекалено, да не говорим, че са адски грозни!
9 Алина Стефанова 14.05.2013 | 15:50
Ами не е много ясно. Това е някаква тъпа глупост, която няма да издържи дълго време.
8 Умно Пипе 14.05.2013 | 15:45
Добре, че не се водя по никакъв вид мода.
7 brown sugar 14.05.2013 | 15:45
Хич не ми допада тази глупост. Кому е нужно това? Неудобно е и безсмислено!
6 Алина Стефанова 14.05.2013 | 15:37
Що за глупост пък е това? Да си държа телефона в обувките?
5 кученцето пиджи 14.05.2013 | 15:09
Това ли са най-кифленските обувки на вселената? ---- оооо,да по-кифленски обувки надали може да има на света, че и смарфони да залагаш в тях.
4 Батко Реджеп 14.05.2013 | 15:01
Това е поредната глупост за да вземат на кифките или на техните бащи или гаджета парите за нещо подобно.
3 Emily Reed 14.05.2013 | 14:42
Честно казано са доста грозни и кичозни. Но пък има две предимства - стоят далеч от жизненоважните ни органи и не на последно място можем да носим по цели два смарттелефона - левия за единия мобел оператор, десния за другия...
2 marian dimitrov 14.05.2013 | 14:32
със сигурност са най-кифленските
1 Viktor Ivanov 14.05.2013 | 14:15
Обувките не са лоши , но не смятам, че мястото на телефона е там, много жени стъпват нактиво или си кривят краката докато ходят и след една по-дълга разходка телефонът може и да не оцелее.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.