Пришълците се завръщат!

При това можеш лично да се изправиш срещу тях в Aliens: Colonial Marines

по статията работи: Александър Бакалов | 25.01.2013 | 12:30
Пришълците се завръщат!
Gearbox

Ако сте разочаровани от посоката, в която пое "Прометей" и искате да изтриете от спомените си двете части на "Пришълецът срещу Хищникът", то игралният гигант SEGA дава възможност да си припомним мрачната атмосфера, адреналина и ужаса от класическата трилогия за Пришълците.

Играта Aliens: Colonial Marines излиза след броени дни и по-конкретно на 12 февруари, а най-новият трейлър вдъхва надежда, че авторите са се справили доста добре със задачата си.

Работата в рамките на култов франчайз винаги е ходене по тънък лед заради гигантските очаквания на феновете, така че разочаровани неминуемо ще има. Истината обаче е, че единственото място, където ще имаш възможността да видиш олигавен пришълец тази година е мониторът/телевизорът.

Aliens: Colonial Marines ще бъде налична за PC, Xbox 360 и PS3.

Ако се спрете на версията за персонални компютри и я поръчате предварително от Steam, дори ще получите като бонус така наречения S.H.A.R.P. Stick – едно от най-могъщите оръжия в играта.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


19 PaidToClick BG 29.01.2013 | 20:18
Доходи от интернет, виж как тук >> http://paidtoclickbg.alle.bg
18 novi horizonti 28.01.2013 | 15:57
Хубаво че си ги гледал но играл ли си игрите?
17 gtr rtg 25.01.2013 | 23:55
Страницата на "Пришълзите" във ФБ http://is.gd/5zvVM5
16 Gogo Gospodinov 25.01.2013 | 16:53
Оооо, якоооо, ще се пробвааа
15 viktor viktorov 25.01.2013 | 14:49
Гледал съм ги, но не си падам по игрите.
14 krenvirsh salamov 25.01.2013 | 13:59
не харесвам такъв тип игри
13 Петър Попов 25.01.2013 | 13:41
Някой да не би да има вече, да си я е купил тази игра и да сподели впечатленията си от нея?
12 Kostadin Filipov 25.01.2013 | 13:31
Пришълците се завръщат! - игри отдавна не играя, защото ми е минала възрастта затова.
11 нощен преследвач 25.01.2013 | 13:16
"Прометей" вдъхна нов живот на темата за пришълеца, според мен
10 карибска пиратка 25.01.2013 | 13:14
На мен "Прометей" много ми хареса, изобщо не съм от разочарованите
9 Ема Маринова 25.01.2013 | 13:11
И аз не се зарибявам по игри,особено по такива измишльотини.Много са ми гадни
8 празен ум 25.01.2013 | 12:58
Ще играеш ли?
7 празен ум 25.01.2013 | 12:57
Не играя игри!
6 marian dimitrov 25.01.2013 | 12:44
определено да, но пак гаден
5 marian dimitrov 25.01.2013 | 12:44
бяха отвратителни, хич и не ми трябват
4 Zahari Totev 25.01.2013 | 12:41
Очертава се много зрелищно приключение,хубаво че са я замислили като мултиплатформена.
3 троян кръстев 25.01.2013 | 12:40
браво, с една новина да се зарадвам днес... мисля, че дори и бонусът ще си чакам :)
2 lilqna terzieva 25.01.2013 | 12:36
Много добър трейлър .
1 milen doktorov 25.01.2013 | 12:33
много ми бяха гадни и страшни тия

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.