Тристранката ще заседава в четвъртък

Тогава актуализацията ще се обсъди със синдикати и работодатели

по статията работи: Филипа Тодева | 12.08.2013 | 17:01

Заседанието на Националния съвет за тристранно сътрудничество ще се проведе в четвъртък.

За това информира президентът на Конфедерацията на труда "Подкрепа" д-р Константин Тренчев, цитиран от агенция "Фокус".

Тренчев посочи и началния час на тристранката – 10:00 часа. Той обяви още, че социалните партньори са получили материалите за актуализацията на бюджета, които ще се обсъждат, и те са предадени на експертите, за да се запознаят с тях.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


4 mitko velev 12.08.2013 | 20:18
Да видим каква ще я свършат..
3 Нели Георгиева 12.08.2013 | 19:18
то хубаво, ама докато няма бюджет, не знам как ще станат нещата.
2 tedka todorova 12.08.2013 | 18:59
Няма как, ще трябва да заседават.
1 Мортиша Адамс 12.08.2013 | 17:26
Нека да заседават.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.