Време като за море!

По Черноморието ще е слънчево с температури до 30 градуса

по статията работи: Филипа Тодева | 03.07.2012 | 08:35

Днес промяна на времето не се очаква. Ще бъде слънчево, след обяд и горещо. Вятърът ще остане от изток, слаб. Максимални температури - между 30° и 35°. В София — 31°-32°. Това съобщиха от Националния институт по метеорология при БАН.

Атмосферното налягане слабо ще се понижи, но ще остане по-високо от средното за юли.

Над планините времето ще е слънчево, с високи температури - на 1200 метра - около 24°, на 2000 метра - около 17°. Вятърът ще остане от източната четвърт, предимно умерен, а към края на деня в западните планински масиви временно ще се ориентира от север.

По Черноморието ще бъде слънчево. Североизточният вятър ще отслабне. Максимални температури на въздуха по крайбрежието - между 27° и 30°. Температурата на морската вода е 25°-27°. Вълнението на морето ще бъде 2 бала.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


20 Рени Чен 03.07.2012 | 13:23
Завиждам на всички, които са по морето в това жежко време, както и на избралите планината. В града не си е работа, при все че тоя трафик създава още по-убийствено усещане за горещина.
19 milica ivanova 03.07.2012 | 11:09
Как ...още малко и отиваме на моренце...не може то така- зимата със сноуборда, лятото със сърфа :Д
18 tazmaniiskiq dqvol 03.07.2012 | 10:49
Или на море , или на планина- не знам къде искам повече , но само да се мръдне нанякъде, че вече му е време :)
17 Krist Novoselic 03.07.2012 | 10:47
Накрая ще ме накарате да отида до морето с тия вашите провокативни статии за черноморието и как бил оза море :)) Еййй :)) само се дразня тука. ще взема чадъра и кърпата и майче ще стане - дим да ме няма :)
16 Krist Novoselic 03.07.2012 | 10:41
Искрено завижда на хората, които са по българското черноморие вече - сезонът започна и върви с пълна сила. Дано всички да са коректни и да отчиат хората, които са при тях - да няма скрити клиенти и така укрити данъци.
15 radoslav kolev 03.07.2012 | 10:38
Хубаво е лятото да бъдеш на море- да се чувстваш добре :Д как да не ходиш на мореее :)
14 Krist Novoselic 03.07.2012 | 10:37
Ей това се казва работа - на моренцето, на плажа - нека им е зле на тия - пият си биричката и изобщо нищо не ги притеснява. Скоро ще дойде и моето време за отпуска - ще се отдам на заслужена почивка по южното ни черноморие.
13 Насакото Яката 03.07.2012 | 10:26
стига бе човек, как ще стане до 40 градуса, това е много, къде ще се крием не знам. в такъв случай и морето не те спасява от голямата жега. напоследък водата хич не е разхлаждаща . и тя е станала като чай.
12 krenvirsh salamov 03.07.2012 | 10:22
ох , не знам как ще издържам с тази жега - нищо не ми се прави , дори и не ми се лежи , по-добре да е зима , да се постегна малко :)
11 julieta jivkova 03.07.2012 | 10:03
ще ти омръзне на морето , знаеш ли че не е хубаво там , по -добре си работи :)
10 aleksa darinova 03.07.2012 | 09:58
Как ми се ходи на мореее...направо вече не издържам, ама още малко- и дим да ме няма.
9 zvercheto zvqr 03.07.2012 | 09:52
май няма да има скоро валежи и ветрове , колкото и да ни се иска , плюс това юли е най-горещият месец от годината .
8 Marusq Laleva 03.07.2012 | 09:49
Страхотно време за море, нямам търпение да се докосна до морето и да усетя полъха на морския бриз.... направо се размечтах...Надявам се топлите дни да продължат и лятото да не бъде помрачено от валежи и ветрове.
7 ekaterina tsoneva 03.07.2012 | 09:38
Нещо не ми се ходи на море , дори повече се натоварвам като отида на плаж , предпочитам да отида някъде на прохлада , като например в Балкана :)
6 loshoto momche 03.07.2012 | 09:23
то и на мен не ми харесва като има толкова много чужденци - много с ами противни - някакви бели , дебели и викащи .
5 Лолита Набокова 03.07.2012 | 09:19
Ох , колко много ми се ходи на моренце ... В събота бях на море и водата беше изключително топличка .Единственото , което не ми хареса е , че беше пълно само с чужденци
4 cvetan nikolaev 03.07.2012 | 09:13
Почивните дни са далече,но се каня да направя един краткотраен отдих като прескоча до морето за 2дни.Дават събота и неделя до 40 градуса да стане!
3 borislava tihomirova 03.07.2012 | 09:02
хайде на морето , стягаме багажа , хайде на морето, с масло да ви намажа :) , нямам търпение да отида на море
2 Ставрикения Попова 03.07.2012 | 08:52
О, да, знам за какво става въпрос, но такъв е животът, не може само по плажовете да се подвизава човек. Времето обаче е перфектно.
1 Дон Корлеоне 03.07.2012 | 08:41
По всичко изглежда ще е само за плаж, но човек като няма време, какво да прави. Най-гадно е да живееш до морето, а да не можеш да отидеш да се попечеш и да поплуваш, защото си затрупан със задължения. Е, има и по-гадни неща обаче. :)

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.