Чухте ли дебюта на българския Еминем (ВИДЕО)

Ето я новата музикална звезда

по статията работи: iNews.bg | 20.08.2014 | 10:25
Чухте ли дебюта на българския Еминем (ВИДЕО)
Virginia Records

На хоризонта се задава нова музикална звезда, която се заканва да превземе родните класации. Става въпрос за X Factor-a Атанас Колев, който откриха в миналогодишното издание на шоуто по Нова ТВ. Момчето показа, че успешно може да съчетава ангажиментите си като баскетболист във варненския отбор "Черно море” и тези на сцената.

Ето че любимецът на публиката е готов и с дебютното си самостоятелно парче. Сингълът носи заглавието "Шах и мат” и е по музика на Васко Иванов-Dexter. За текста се погрижил сам младият талант, когото още в X Factor всички определиха като българския Еминем, а видеото било поверено в ръцете на най-актуалния в хип-хоп средите режисьор – Bashmotion.

И макар че лятото вече е към края си, парчето определено ще внесе много настроение в горещите купони. За разлика от повечето звезди в рапа, Наско изненадва с "културни” рими, без вулгарни изрази. А по отношение на звученето, трябва да признаем, че няма конкуренция, което със сигурност ще му спечели верни почитатели.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

  • Сега Денят започва сутрешен блок с...
  • 09:20 100% будни сутрешно токшоу с...
  • 11:00 Култура.БГ предаване за култура с...
  • 12:00 По света и у нас
  • 12:25 Новини на турски език
  • 12:30 Светът на жестовете
  • 12:45 Телепазарен прозорец
  • 13:00 Последният печели...
  • Сега "Тази сутрин" - сутрешен блок с...
  • 09:30 "Преди обед" - токшоу с водещи...
  • 12:00 bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30 "Комиците и приятели" - комедийно...
  • 13:30 "Присъда" - сериал, с.2, еп.49 /п./
  • 15:00 Премиера: "Плен" - сериал, с.1,...
  • 16:00 Премиера: "Моите братя и сестри" -...
  • 17:00 bTV Новините
  • Сега "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30 "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00 Новините на NOVA
  • 12:30 "Наследство" (премиера) - сериен...
  • 13:30 "Свободна да избира" (премиера) -...
  • 15:00 "Лабиринт към щастието" (премиера)...
  • 16:00 Новините на NOVA
  • 16:10 "Пресечна точка" - публицистично шоу
Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.