Разкрийте тайната на перфектната кожа на азиатките

Пътят, разбира се, минава през храната

по статията работи: iNews.bg | 14.04.2014 | 11:44

Замисляли ли сте се някога на какво се дължи перфектната кожа при повечето азиатки? Оказа се, че тайната е в храната, което не е никаква изненада.

Добрата храна, както всички знаят, може и трябва да се използва и за разкрасяване. Това, което е полезно за организма, е също толкова полезно и за външната ни красота. Азиатските жени са си научили урока и много успешно поддържат красивия си вид с помощта на храната.

Азиатските красавици наблягат много на зеления чай, гъбите, джинджифила, соята и ориза. На най-високо ниво в цяла Азия е чаят. Ежедневната консумация на зелен чай предпазва от развитието на сърдечносъдови проблеми, служи за превенция и лечение на различни заболявания. Това веднага навежда на мисълта, че лековитите листенца могат да се използват и за разкрасителни процедури.

Какви още храни са полезни на външния ни вид, разберете на страницата на Kulinar.bg.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


9 mitko velev 14.04.2014 | 15:33
Наблягат на зеления чай най вече азиатките ,за да поддържат перфектна кожа , интересно!
8 Практична домакиня 14.04.2014 | 13:55
"Още един продукт, на който залагат азиатските дами са оризовите трици. С тях се почиства кожата на лицето в дълбочина, като я прави по-красива и здрава." - Знам, че много мои приятелки са пробвали това с триците и много помагало. Трябва и аз да видя как ще ми се отрази на кожата
7 Sisunka Mitevska 14.04.2014 | 13:47
Нормално е храната да оказва такова голямо влияние върху добри външен вид, все пак недостигът на определени вещества в ортанизма се проявява и отвън, както и прекомерното затлачване на организма с токсини.
6 Ема Маринова 14.04.2014 | 13:34
Това е несъмнено,много е важно да внимаваме с какво се храним.
5 Milica Georg 14.04.2014 | 12:40
Общо взето наблягат на билки и подправки, които имат силно детоксикиращо действие, а това няма как да не се отрази на външния вид.
4 Фанка Василева 14.04.2014 | 12:09
На много интересни храни и рецепти наблягат, аз определено ям всичко, което обичам. Много ми харесаха съветите, може и аз да опитам.
3 Изабела Белла 14.04.2014 | 11:59
"Азиатските красавици наблягат много на зеления чай, гъбите, джинджифила, соята и ориза. На най-високо ниво в цяла Азия е чаят." - Така е. Зеленият чай действа много пречистващо и много ободряващо на целия организъм. Лично аз обаче предпочитам черният.
2 трендафил въжарски 14.04.2014 | 11:58
виж ти, дали е вярно?
1 Хубавата Елена 14.04.2014 | 11:51
дОВАЛНА СЪМ , ЗНАМ ТАЙНАТА .

ТВ програма

Кино

  • Сега 100% будни сутрешно токшоу с...
  • 11:00 Култура.БГ предаване за култура с...
  • 12:00 По света и у нас
  • 12:25 Новини на турски език
  • 12:35 Малки истории /п/
  • 12:45 Телепазарен прозорец
  • 13:00 Последният печели...
  • 14:00 Телепазарен прозорец
  • Сега "Преди обед" - токшоу с водещи...
  • 12:00 bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30 "Комиците и приятели" - комедийно...
  • 13:30 "Присъда" - сериал, с.2, еп.61 /п./
  • 15:00 Премиера: "Плен" - сериал, с.1,...
  • 16:00 Премиера: "Моите братя и сестри" -...
  • 17:00 bTV Новините
  • 17:20 "Лице в лице" - публицистично...
  • Сега "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00 Новините на NOVA
  • 12:30 "Наследство" (премиера) - сериен...
  • 13:30 "Свободна да избира" (премиера) -...
  • 15:00 "Лабиринт към щастието" (премиера)...
  • 16:00 Новините на NOVA
  • 16:10 "Пресечна точка" - публицистично шоу
  • 17:00 "Семейни войни" (нов сезон) -...
Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.