Сани Жекова завърши сезона с титла

Жекова триумфира на Държавното първенство в Пампорово

по статията работи: Даниел Любомиров | 26.03.2014 | 20:11

Най-добрата българска състезателка по сноубордкрос Александра Жекова очаквано спечели титлата на България от Държавното първенство по сноубордкрос за 7-ми път в кариерата си.

Състезанието за мъже, жени, юноши, девойки, момичета и момчета се проведе в Пампорово. Участие взеха 67 състезатели от 8 клуба. Организатори са "Пампорово" АД и БФски.

"Огромна благодарност към домакините от "Пампорово" АД за тяхната подкрепа във всяко едно отношение. Предоставиха ни изключително добър машинист в лицето на Александър Гьоргов с който успяхме да подстоим трасето при много тежки условия - високи температури, кратък срок и тесен полигон за маневриране.

Успяхме да влезем в графиците във всичките дни на състезанието, въпреки че имахме сняг, дъжд и изключително много работа за подготовка на трасето. Групата която правеше трасето обаче свърши всичко навреме.

Всички участници са много доволни от организацията на състезанието, трасето и гостоприемството на домакините, заяви от Пампорово Виктор Жеков технически делегат на БФСки и конструктор на трасето.

В четвъртък (27 март) първенството продължава с дисциплината с ски крос с начален час 9,30 ч.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


3 Romina Aleksandrova 27.03.2014 | 08:42
Браво на Сани! Как успява да съчетава така и участието си в "Денсинг старс" и участие в състезания, не знам. Пожелавам и успех и се надявам да продължи да тренира и за следващия олимпийски цикъл.
2 Ralitza Kirilova 26.03.2014 | 20:29
Да, дисциплината наистина беше сложна този път. На изкуствен сняг е доста по-различно. Голяма професионалист е нашата Сани.
1 Батко съссладко 26.03.2014 | 20:24
Отлично представяне Сани, много се радвам за теб! Тя е една от претендентките да грабни приза за "Спортист на годината" според мен!

ТВ програма

Кино

  • Сега Последният печели...
  • 20:00 По света и у нас
  • 20:45 Спортни новини
  • 21:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева
  • 22:00 Любов и саможертва 44-сериен тв...
  • 23:00 По света и у нас
  • 23:25 Ал Хайба тв филм /8 епизод/ (12)
  • 00:10 Още от деня коментарно предаване /п/
  • Сега bTV Новините - централна емисия
  • 20:00 "Кой да знае?" - куиз шоу с водещ...
  • 21:30 "Коя е тази песен?" - музикално...
  • 22:30 "От местопрестъплението: Маями" -...
  • 23:30 bTV Новините - късна емисия
  • 00:00 "Добрият доктор" - сериал, с.6, еп.2
  • 00:50 "Спирала" - сериал, с.3, еп.9
  • 01:45 "Приятели" - сериал
  • Сега Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00 "Черешката на тортата" (нов...
  • 21:30 "Хавай 5-0" - сериал, сезон 10
  • 22:30 Новините на NOVA
  • 23:00 "ФБР" - сериал, сезон 3
  • 00:00 "Частни детективи" - сериал, сезон 2
  • 01:00 "Черният списък" - сериал, сезон 7
  • 02:00 "Врагът отблизо" - сериен филм
Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.