На 18 септември ще има частични промени на маршрутите на градския транспорт около спортна зала "Арена Армеец", съобщиха от Центъра за градска мобилност, цитирани от БТА.
Поради националния маратон на спортните бонбони през спортната зала от 12.00 до 12.30 ч. ще се променят маршрутите на градския транспорт, който преминава пред спортния обект.
Тролейбусите по линии с номера 4 и 11 в посока "Дружба" ще се движат до Площада на авиацията и оттам - обратно по маршрутите си. Колите, които са в кварталите "Дружба 1" и "Дружба 2" ще изчакат на място приключването на маратона.
Автобусите по линии с номера 1 и 6 ше се движат в посока автостанция "Гео Милев" от бул. "Цариградско шосе" по бул. "Брюксел", бул. "Хр. Колумб", бул. "Проф. Цв. Лазаров", бул. "Ас. Йорданов", бул. "Шипченски проход" и ул. "Иван Димитров - Куклата" - двупосочно.