Още един град остана без болница

Неизплатени заплати и масово напускане в лечебницата в Поморие

по статията работи: iNews.bg | 16.10.2017 | 13:22

Още една болница у нас закъса сериозно и принудително затвори врати. Става въпрос за лечебното заведение в Поморие. Отменен е целият планов прием на болни, а специалистите масово подават оставки, предаде Нова ТВ.

Причината за кризата е напускането на персонала на клиничната лаборатория. Което на практика блокира дейността на цялото лечебно заведение.

Лекарите и лаборантите са напуснали заради неизплащани заплати. Те не са получавали пари от април насам. Кметът на Поморие Иван Алексиев ще търси помощ от държавата.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.