Още един депутат с COVID-19

Драгомир Стойнев от БСП е дал положителна проба

по статията работи: iNews.bg | 23.10.2020 | 09:20
Още един депутат с COVID-19
БСП

Депутатът от "БСП за България” Драгомир Стойнев е дал положителна проба за COVID-19, съобщи самият той късно снощи със съобщение на Фейсбук профила си, предаде БГНЕС.

"Дълг е да съобщя публично, че днес получих положителен резултат след бърз тест за COVID-19. Последващият PCR тест също е положителен”, написа Стойнев в социалните мрежа.

Той е информирал ръководството на БСП, колегите си от Народното събрание от всички парламентарни групи, с които е работил в последните дни, състава на Комисията по европейските въпроси и контрол на европейските фондове, която ръководи, както и всички, с които се е срещал служебно.

"Извинявам се за тревогата, която създадох на мнозина! Бъдете отговорни, грижете се за себе си, за семействата си и за хората, с които работите!”, призова Стойнев. 


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.