Гащите на поп-фолка

Певиците обичат да показват бедър

по статията работи: Мартина Панайотова | 22.03.2013 | 12:42
Гащите на поп-фолка
Facebook/ Andrea

Повечето поп-фолк певици имат афинитет към животинските щампи и лъскавите облекла.

Малко от тях обаче са фенки на шортите.

Най-смелите фолкаджийки, които не се свенят да покажат бедрата си, обожават късите панталонки и ги обличат във всеки удобен повод.

Вижте кои са певиците, които редовно носят шорти и на сцената, и в ежедневието в Jenite.bg.




Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


11 ваня иванова 22.03.2013 | 17:07
Много важно, че носят къси панталонки. То при тях всичко трябва да е максимално късо и голо.
10 Фани Василева 22.03.2013 | 17:06
Този сезон са актуални така че ще има доста материал към галерията.
9 Veronika Hristova 22.03.2013 | 13:51
Те почти са без гащи милите .
8 стефан рогошов 22.03.2013 | 13:37
ТИ СИ ВЕЛИКАН БЕЕЕЕЕЕЕЕ, НЯМА ТАКЪВ КОМЕНТАР
7 стефан рогошов 22.03.2013 | 13:36
не става фолк певица,. това е ясно със сигурност
6 стефан рогошов 22.03.2013 | 13:36
думата "бедър" я бях забравил, гхахаха, мисля, че беше модерна през 80е:)
5 Dimi Petkov 22.03.2013 | 13:30
Певиците обичат да показват бедър - няма лошо :)) нали и ние, публиката, трябва да плакнем очите ;)
4 Петър Попов 22.03.2013 | 13:20
Който има хубави бедра, много явно, че ще обича да ги показва - въпросът е който няма бедра - той какво прави при това положение.
3 Meglena Barutchieva 22.03.2013 | 12:56
Оф, до сега обувки, сега гащи. Много интересно, няма що.
2 Todor Stamatov 22.03.2013 | 12:52
Е, те освен бедър показват и цицър и путър, всичко на показ, всичко вън, най-вече дупец.
1 Надя Богданова 22.03.2013 | 12:49
"Певиците" обичат всочко да им е на показ,от това им зависят участията все пак

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.